<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=705787856636685&ev=PageView&noscript=1" />

Dlaczego warto?

Prowadzona przeze mnie poradnia dietetyczna należy do ogólnopolskiej sieci placówek poradnictwa dietetycznego DOBRY DIETETYK℠. Nasza sieć jest obecnie największą i najbardziej renomowaną grupą poradni żywieniowych w Polsce. To co nas wyróżnia na tle innych gabinetów dietetycznych to przede wszystkim w pełni zindywidualizowany system opieki nad pacjentem i bardzo wysoka jakość świadczonych przez nas usług.

Standard naszych usług  podlega ścisłej kontroli jakości, która została wyznaczona przez Ogólnopolskie Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia DOBRY DIETETYK℠.


Wszystkie opracowane programy dietetyczne zawsze są indywidualnie dopasowane do potrzeb oraz oczekiwań pacjentów. Przy projektowaniu planów żywienia staramy się brać pod uwagę szereg rozmaitych czynników, takich jak stan zdrowia, budowa i skład ciała, poziom aktywności fizycznej, wyniki badań laboratoryjnych, upodobania smakowe, zdolności kulinarne, możliwości czasowe, nietolerancje pokarmowe, etc.

Żaden pacjent nie otrzymuje jadłospisów na poczekaniu w trakcie pierwszej wizyty, gdyż każdy przygotowany program dietetyczny jest starannie przemyślany i przygotowany z najwyższą starannością.

Skupiamy uwagę tylko i wyłącznie na bezpośredniej, zindywidualizowanej pomocy dietetycznej. Nie warunkujemy skuteczności terapii żywieniowej koniecznością kupowania jakichkolwiek preparatów, suplementów diety czy innych towarów. Zajmujemy się tylko i wyłącznie dietetyką, a nie działaniami handlowymi.


Na co dzień współpracujemy z lekarzami i specjalistami z innych dziedzin medycyny, którzy pomagają nam rozwiązywać bardziej złożone problemy.

Nasza poradnia bierze udział w systematycznych szkoleniach, konferencjach i kursach doskonalenia zawodowego organizowanych zarówno przez Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia DOBRY DIETETYK℠, jak również przez inne placówki pełniące funkcje dydaktyczne czy uczelnie wyższe, dzięki czemu nieustannie zdobywamy i poszerzamy naszą wiedzę.


Dzięki specjalnym rozwiązaniom informatycznym, wszyscy dietetycy naszej sieci posiadają ze sobą stały kontakt. Wspólnie tworzymy jeden zespół, korzystamy z wymiany doświadczeń zawodowych i służymy sobie wzajemnie cennymi radami i pomocą w trudnych sytuacjach.


Oferowane przez nasze poradnie programy dietetyczne są opracowane nie tylko na najwyższym poziomie merytorycznym, ale także charakteryzują się doskonałą jakością wydania, co zdecydowanie wyróżnia nasz sposób współpracy.